Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Din judetele mentionate

Descrierea jobului - România

Descrierea firmei ROSEGUR este una dintre principalele companii din Romania care activeaza in industria de securitate. Utilizeaza tehnologii calitativ superioare si inovative, bazate pe experienta globala a Prosegur (a treia companie de securitate din lume). Responsabilitati - Asigura securitatea transportului de valori.

Cerinte

Cerinte - Este absolut necesara detinerea certificatului si atestatului in meseria de Agent Paza si Ordine; - Experienta anterioara in domeniu; - Permis de conducere cat. B - experienta minim 2 ani; - Disciplina, punctualitate, constinciozitate; - Spirit de echipa; - Atentie distributiva; - Capacitate de evitare, aplanare si rezolvare a conflictelor; - Fara antecedente penale. Angajam din si pentru orasele: Bucuresti, Pitesti, Ploiesti. Beneficii Oferite - Conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare; - Instruire profesionala periodica.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Arata anuntul si prietenilor tai