Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea firmei ROSEGUR este una dintre principalele companii din Romania care activeaza in industria de securitate. Utilizeaza tehnologii calitativ superioare si inovative, bazate pe experienta globala a Prosegur (a treia companie de securitate din lume). Responsabilitati - Asigura securitatea transportului de valori.

Cerinte

Cerinte - Este absolut necesara detinerea certificatului si atestatului in meseria de Agent Paza si Ordine; - Experienta anterioara in domeniu; - Permis de conducere cat. B - experienta minim 2 ani; - Disciplina, punctualitate, constinciozitate; - Spirit de echipa; - Atentie distributiva; - Capacitate de evitare, aplanare si rezolvare a conflictelor; - Fara antecedente penale. Angajam din si pentru orasele: Bucuresti, Pitesti, Ploiesti. Beneficii Oferite - Conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare; - Instruire profesionala periodica.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala