Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati - Executa interventia operativa la obiectivele din competenta, actioneaza pentru imobilizarea infractorilor/ persoanelor suspecte si asigura restabilirea situatiei de drept. - Patrularea in cladiri si incinte pentru a preveni intrarea ilegala in aceste locuri, furturile, actele de violenta.

Cerinte

Cerinte - Este necesara detinerea certificatului si atestatului in meseria de Agent Paza si Ordine; - Experienta anterioara in domeniu; - Seriozitate; - Vigilenta; - Capacitate de a retine detalii; - Constiinciozitate, respectarea stricta a regulilor si procedurilor; - Capacitate de evitare, aplanare si rezolvare a conflictelor; - Rezistenta la stres si efort fizic (capacitate de a sta in pozitie ortostatica); - Fara antecedente penale; - Permis de conducere categ. B (experienta de min.3 ani). Beneficii Oferite - Conditii de munca legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzatoare. - Instruire profesionala periodica. Descrierea firmei Rosegur, companie multinationala, este unul dintre liderii mondiali ai industriei serviciilor de securitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala