Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PLECARI URGENTE IN ITALIA LA AGRICULTURA POSTURI DISPONIBILE 40. SE CAUTA PERSONAL FEMININ,MASCULIN SI CUPLURI CU VARSTA INTRE 18-40 ani . LOCATIA ESTE IN ITALIA ,REGIUNEA CALABRIA(ROSSANO-MIRTO). SE LUCREAZA LA CULES CAPSUNI,PIERSICI,RARIT BOABE DE STRUGURI,SI CULES DE STRUGURI, CULES MANDARINE. SALARIZAREA 25EURO/NET/ZI/8/ORE SI SE POATE ACORDA AVANS LA FIECARE SFIRSIT DE SAPTAMANA,PLATILE ACORDATE IN AVANS SE SCAD DIN PLATA TOTALA/LUNA.

Cerinte

SE LUCREAZA 8-10/ORE/ZI ,O ORA PAUZA DE PRANZ ,O ZI LIBERA PE SAPTAMANA . CAZAREA IN CONDITII BUNE LA APARTAMENTE SI ESTE ASIGURATA DE ANGAJATOR CONTRACOST 60 EURO/PERSOANA/LUNA SI SE RETINE DIN SALARIU,PERSOANELE TREBUIE SA AIBA LA ELE O LENJERIE DE PAT. TRANSPORTUL ROMANIA-ITALIA REVINE IN SARCINA MUNCITORULUI . TRANSPORTUL DE LA LOCUL DE MUNCA LA LOCUL DE CAZARE ESTE ASIGURAT DE ANGAJATOR . DURATA CONTRACTULUI DE MUNCA 3 LUNI CU DREPT DE PRELUNGIRE . COSTURILE PLECARII: -250 LEI PENTRU AGENTIA DIN TG-JIU, PENTRU CARE SE ELIBEREAZA DOCUMENTE FISCALE SI SE SEMNEAZA CONTRACTUL DE CONSULTANTA -50 EURO IN ITALIA IN MOMENTUL AJUNGERI LA LOCUL DE MUNCA PENTRU AGENTUL DIN ITALIA CARE VA RASPUNDE PE TOATA PERIOADA SEDERII LA LUCRU DE PERSOANELE CE V-OR LUCRA CU ,CONTRACT DE MUNCA CONFORM CONTRACTULUI COLECTIV DE MUNCA IN DOMENIUL AGRICOL DIN ITALIA. TRIMITETI CV+FOTO 9/13(IN PICIOARE PENTRU A SE VEDEA CA NU AVETI DEFECTE FIZICE LA MAINI SI PICIOARE),NU SE IAU IN CONSIDERATIE CV-URILE FARA FOTO LA ADRESA DE Email