Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferim job-uri in AGRICULTURA pentru FEMEI (angajatorul nu are cum sa ofere cazare pentru barbati sau pentru cupluri). Posturile pot fi ori temporare ori pe perioada nedeterminata, cum vreti, pentru ca mereu e de lucru cate ceva. COMISION ZERO LA PLECARE (se va plati din primul salariu). Se ofera: - plata neta 3 euro pe ora (la 8 ore/zi salariul e de 720 euro) - cazare si utilitati gratuite (sunt 5 femei in camera si aveti la dispozitie bucatarie utilata si baie) - posibilitatea de a lucra si mai mult de 8 ore, deci de a castiga mai multi bani - transport la si de la locul de munca si la market pentru cumparaturi - mancarea - vi-o veti cumpara singure (cu 100 euro pe luna se mananca foarte bine)

Cerinte

Cerinte: - disponibilitate de a pleca urgent - femei intre 25 si 55 ani (se mai pot face si exceptii, in functie de cazul concret) - de preferat experienta in agricultura sau macar obisnuinta cu munca fizica si vointa de a invata - e bine sa intelegeti limba italiana dar nu se cere SA AVETI BANII DE BILET - cam 85 EURO SI MACAR 50 EURO PT MANCARE (sau mancare pentru 2 saptamani, pana veti putea primi un avans din salariu.