Detalii loc de munca

Descrierea jobului

LONG TERM AGRICULTURAL WORK • AGRICULTURAL JOBS COLLECTING OLIVE OILS AND MAKING OIL • CRETE ISLAND LONG TERM JOB FOR THREE YEARS • NET SALARY 500 PER MONTH • HOUSING PROVIDED I NEED MALE CANDIDATES FOR THIS OFFER, ENGLISH SPEAKING AND THAT HAVE IDEA AND HAVE WORKED AGAIN WITH LAND AND PRODUCTION AND OLIVE PRODUCTS, COLLECTING ETC

Cerinte

Pentru a va recomanda angajatorului avem nevoie de urmatoarele documente: - CV complet engleza sau romana ( de preferabil engleza) - O poza tip pasaport - O poza corp intreg - Copie dupa buletin - Dupa pasaport (daca aveti) - Dupa actele de studii - Contractul de mediere din atasament - Perioada de disponibilitate - Locul de munca vizat Inscrierea in baza de date este GRATUITA ! Doar candidatii care au depus un dosar complet vor fi acceptati pentru un interviu ! Confirmam primirea documentelor ! Pentru nelamuriri ne puteti contacta telefonic la numerele afisate mai jos !