Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam o doamna pentru ocuparea postului vacant de ajutor in bucatarie la restaurant din Limassol-Rep.Cipru. Plecarile la post sunt sigure si urgente!Se primeste contract de munca inainte de plecarea din tara.Durata contractului: 12 luni, posibilitate de prelungire. Doamna trebuie sa aiba experienta pe post similar(sa stie ce are de facut) si sa aiba cunostinte de limba engleza sau greaca, nivel conversational. Pentru munca depusa, ajutorul de bucatar va primi un salariu net(bani in mana) de 600 euro/lunar.De asemenea va avea asigurate gratuit masa si cazarea. Program normal de lucru( 9 ore zi, 6 zile saptamana) in extrasezon. In timpul sezonului turistic program prelungit. Asteptam CV in limba engleza si fotografie color corp intreg inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

Cerintele angajatorului - doamna serioasa, cu experienta pe post similar, avand varsta pana in 40 ani - cunostinte de limba engleza sau greaca - persoana serioasa, adaptabila la noul loc de munca si la cerintele angajatorulu