Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditii de recrutare: Obligatoriu : Cunostinte cel putin medii de limba engleza, Studii : Diploma de liceu , Varsta maxima 45 de ani, Oferta: Perioada contractului: sezoniera : 6 luni Salariul net 470 euro pe luna, Program de lucru : 25/27 zile pe luna daca luna are 30/31 zile, 4 zile libere pe luna, Cazare asigurata de angajator gratuit, 3 mese asigurate pe zi gratuit , Transportul se plateste de fiecare candidat in parte, Angajatorul plateste contributiile sociale, Data de inceput May 2013 Data de incheiere a sezonului- 10-12 Octombrie

Cerinte

Conditii de recrutare: Obligatoriu : Cunostinte cel putin medii de limba engleza, Studii : Diploma de liceu , Varsta maxima 45 de ani, Oferta: Perioada contractului: sezoniera : 6 luni Salariul net 470 euro pe luna, Program de lucru : 25/27 zile pe luna daca luna are 30/31 zile, 4 zile libere pe luna, Cazare asigurata de angajator gratuit, 3 mese asigurate pe zi gratuit , Transportul se plateste de fiecare candidat in parte, Angajatorul plateste contributiile sociale, Data de inceput May 2013 Data de incheiere a sezonului- 10-12 Octombrie


Joburi similare