Acest anunt a expirat la data: 22.04.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SE CAUTA PERSONAL PENTRU A LUCRA CA AJUTOR IN BUCATARIE .AJUTA LA PREPARAREA MENIULUI ZILNIC , SPALA VESELA, EFECTUEAZA CURATENIE LA LOCUL DE MUNCA. DURATA CONTRACTULUI ESTE DE 12 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE . ESTE NECESARA CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE SAU GREACA .ASIGURARILE SOCIALE SI MEDICALE SUNT PLATITE DE CATRE ANGAJATOR. PROGRAMUL DE LUCRU 8-9h/ZI , 6 ZILE/SAPT , O ZI LIBERA /SAPT. MASA SI CAZAREA SUNT ASIGURATE. SALARIUL ESTE DE 650 EURO/LUNA.

Cerinte

SE CAUTA PERSONAL PENTRU A LUCRA CA AJUTOR IN BUCATARIE .AJUTA LA PREPARAREA MENIULUI ZILNIC , SPALA VESELA, EFECTUEAZA CURATENIE LA LOCUL DE MUNCA. DURATA CONTRACTULUI ESTE DE 12 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE . ESTE NECESARA CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE SAU GREACA .ASIGURARILE SOCIALE SI MEDICALE SUNT PLATITE DE CATRE ANGAJATOR. PROGRAMUL DE LUCRU 8-9h/ZI , 6 ZILE/SAPT , O ZI LIBERA /SAPT. MASA SI CAZAREA SUNT ASIGURATE. SALARIUL ESTE DE 650 EURO/LUNA.