Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza AJUTOR DE BUCATAR pentru Franta: -pregatirea mancarurilor din retetarul unitatii, in conformitate cu standardele in vigoare; -montarea preparatelor pe farfurii adecvate pentru servire si realizarea elementelor estetice ale preparatelor; -preluarea comenzilor de la clienti prin intermediul personalului de deservire si asigurarea servirii acestora; -debarasarea si asigurarea curateniei bucatariei.

Cerinte

-studii medii; -diploma de calificare in domeniu; -minim 1 an vechime in specialitate; -recomandare scrisa de la cel putin unul din locurile de munca anterioare; -capacitate de a pregati produse alimentare reci si calde in conformitate cu meniul restaurantului (bucatarie traditionala romaneasca); -imaginatie culinara. Beneficii: -cazarea si transportul sunt asigurate; -salarizare: 1000-1500 euro/luna brut. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.