Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza AJUTOR TINICHIGIU - VOPSITOR MASINI in Belgia. Cautam o persoana care va lucra intr-un service de reparatii auto si va avea de indeplinit urmatoarele sarcini: - executarea lucrarilor de indreptare a tablei; - pregatirea suprafetelor de vopsit si oferirea de ajutor in vopsirea caroseriilor; - pregatirea materialelor si demontarea reperelor care nu se vopsesc sau acoperirea celor nedemontabile; - efectuarea lucrarilor de reparatii a caroseriilor sub indrumarea tinichigiului. Beneficii: - salariu: 1600 euro/luna brut; - cazare si transport asigurate; - posibilitatea unei colaborari pe termen lung. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta obligatorie pe un post similar; - cunostinte medii de limba franceza; - cunostinte de baza in domeniul tinichigeriei si a diverselor tipuri de caroserii; - capacitate de lucru in echipa; - aptitudini pentru lucrul tehnic; - persoana serioasa, muncitoare si atenta la detalii; - conditie fizica buna; - disponibilitate imediata de a pleca.