Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Ansa Jobs Srl recruteaza Ajutori Barmani cu experienta limitata in acest domeniu, pentru partenerii nostrii din Marea Britanie. - salarizarea 900-1100 lire/luna, functie de experienta, plus tips si ore suplimentare - cazarea se asigura de catre angajator, contra cost, in jur la 40 lire/saptamana, cu retinere din salariu, include toate utilitatile. - masa este asigurata la locul de munca - se lucreaza 40 ore/saptamana, dar uneori se fac ore suplimentare platite conform legislatiei din UK - plecari incepand din Ianuarie 2014 - aplicati cu cv update la zi+poza Persoanele care nu au experienta sau cu experienta limitata in domeniul hotelier/resturant sunt rugate sa aplice la oferta noastra de General Assistant. Costuri si procedura: - taxa de interviu 100 lei - nerambursabila(se achita pentru interviul de limba engleza cu reprezentant Ansa si numai de catre persoanele acceptate de noi in urma interviului. Interviul are loc telefonic/skype/la sediul firmei. - taxa de procesare dosar 350 euro (se achita la semnarea contractului de mediere si blocarea locului in vederea procesarii dosarului si a inceperii procedurilor in vederea angajarii). - taxa de plasare 300 euro (se achita din primele doua luni din salariu in UK)

Cerinte

Cine poate aplica la aceasta oferta: - Numai persoane care au o experienta limitata in bar - limba engleza nivel bun, conversational, obligatoriu - sanatos, apt de munca, fara cazier - varsta intre 21-40 ani, femei si barbati - Persoanele care nu au experienta sau cu experienta limitata in domeniul hotelier/resturant sunt rugate sa aplice la oferta noastra de General Assistant.