Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Eurorenova este o companie privata care ofera o gama complexa de servicii in domeniul constructiilor si renovarilor, si care isi desfasoara activitatea in special in tari din Uniunea Europeana. Suntem recunoscuti pentru seriozitatea cu care ii tratam pe partenerii si pe salariatii nostri. Locatia: FRANTA Presupune: -Folosirea accesului in coarda (adica doua corzi ancorate independent) pentru a ajunge in siguranta si a lucra eficient in locuri situate la inaltime sau cu acces dificil. -Echiparea corzilor, executarea nodurilor, executarea manevrelor de coarda, coordonarea activitatilor (pentru sefii sau coodonatorii de echipa). -Reparatii si intretinere de structuri de rezistenTa, liftare de echipamente grele, montare de plase Persoanele interesate vor trimite pe adresa de emailun CV.

Cerinte

Cerinte: -Certificat de alpinist utilitar -Experienta relevanta de minim 5 ani in interiorul/exteriorul tarii; -Limba franceza constituie un avantaj, -Seriozitate si responsabilitate. Oferta se adreseaza in special persoanelor aflate in judetul Bihor si din zonele limitrofe, care sunt dispuse sa se prezinte la proba de lucru.