Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societatea EBC Interim angajeaza doua persoane ( de preferat fete) pentru doua posturi part-time ce presupun ambalarea cadourilor cu stil si bun gust, ori de cate ori acest lucru este solicitat de clientii magazinului in care vor fi angajate. Durata contractului: 1 decembrie - 27 decembrie 2012. Se lucreaza in ture, cate 28,5 ore pe saptamana, 2 zile libere ( 1 zi libera in week-end, 1 zi libera in cursul saptamanii). Salariul pentru un part-time de 28,5 ore va fi 675 RON net. Programul magazinului (include cele doua ture): L - V : 10.00 - 19.00 S-D: 10.00 - 16.00 Zilele de 1 si 26 decembrie vor fi platite dublu, iar ziua de 25 decembrie este libera.

Cerinte

Este necesara o experienta de minim 6 luni la acelasi gen de activitate; Persoana creativa ce poate desfasura munca de calitate, cu o atitudine pozitiva si amabila; Persoana dispusa sa dea o proba la magazin, inainte de angajare; Engleza mediu - conversational ( poate fi un plus); Domiciliul trebuie sa fie in Constanta, locul misiunii fiind in apropierea portului. Sunt prioritare CV-urile cu poza si cu experienta pe acest gen de post.