Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOBS AUTHENTIC RECRUTEAZA UN NUMAR DE 30 DE AMBALATORI-FEMEI CU VARSTA MAXIMA DE 40 ANI,IN INDUSTRIA PRELUCRARII CARNII DE PUI,IN ZONA MANGALIA. CONDITII: *PROGRAMUL ESTE DE 8 ORE/ZI,LUNI-VINERI *SALARIUL MINIM+PRIME+ORE SUPLIMENTARE *NORMA MINIMA OBLIGATORIE PENTRU UN SALARIU MINIM ESTE DE 318 KG/ZI. *DEPASIREA ACESTEI NORME MINIME,ATRAGE DUPA SINE UN SALARIU NET CUPRINS INTRE 800-2000 LEI/LUNA *PERIOADA DE PROBA ESTE DE 5 ZILE *SE ACORDA CAZARE GRATUITA PENTRU PERSOANELE DIN ALTE LOCALITATI ASTEPTAM CV-URILE DVS IN LIMBA ROMANA INSOTITE DE FOTO. MULT SUCCES !