Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ANGAJAM ALPINISTI UTILITARI CU ECHIPAMENT PROPRIU ,EXPERIENTA CONFIRMATA SI RELEVANTA PENTRU TAIAT COPACI SI TOALETARI ARBORI,SPALAT GEAMURI,REPARATII FATADE,REPARATII ACOPERISURI,MONTAT SI DEMONTAT JGHEABURI SI BURLANE,HIDROIZOLATII,PLACARI POLISTIREN,VOPSITORII INDUSTRIALE,MONTAJE RECLAME ETC. RUGAM NUMAI CEI CU EXPERIENTA SA APLICE ACEST JOB,DISPONIBILITATE IMEDIATA. SE VA LUCRA PE BAZA DE COLABORARE IN FUNCTIE DE CERINTELE BENEFICIARILOR,PLATA LA LUCRARE.plata se va face la sfarsitul lucrarii dar va exista posibilitatea acordarii unui avans pana la finalizarea acesteia .

Cerinte

MUNCITORI,BUNI MESERIASI (EXCLUS CARPACI),DORINTA DE MUNCA DOVEDITA,SCULE SI ECHIPAMENT PROPRII DEOARECE VETI FI PLATITI LA LUCRARE( IN FUNCTIE DE CAZURI SE POT DA SCULE DE CATRE ANGAJATOR).seriozitate si punctualitate,in cazul ca doriti sa plecati trebuie sa anuntati si va trebuii sa lucrati 14 zile pana veti fi inlocuit.disponibilitate de deplasari in alte locatii din tara in functie de cerintele beneficiarilor(angajatorul va suporta in totalitate costurile deplasarii ,cazarea si masa)