Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: Creare, dezvoltare, implementare proiecte in mare parte axate pe crearea de produse Web. Beneficii Oferite Salariu motivant, bonusuri la finalizarea proiectelor, posibilitatea de avansare si dezvoltare pe viitor intr-un timp scurt. Va rugam ca la interviu sa prezentati un portofoliu cu lucrari cat mai detaliat, cu explicatii clare despre implicarea personala in fiecare proiect . Informatii suplimentare si programare interviu prin intermediul telefonului sau pe email. Tip job : full time. Nu sunt necesare studii superioare de specialitate. Descrierea firmei Furnizam servicii IT catre alte companii, oferind servicii şi tehnologii pentru a servi clientii dupa cerintele lor.

Cerinte

Cerinte: - Cunostinte PHP, JavaScript (jQuery), HTML / CSS, MySql. - Cunostinte suplimentare in dezvoltarea de aplicatii pentru platforme mobile ( iOS, Android, etc.), Facebook, platforme de magazine online, SEO, constituie un avantaj. - Orice limbaj, FOARTE BINE. ( ex : C++,C# sau Java, SQL ) - - ASP.NET (Framework 2.0, C# coding, Visual Studio developing environment) - Microsoft SQL Server sau Linux SQL Server - Analiza, proiectarea si dezvoltarea de website-uri si aplicatii web complexe dupa un design dat. - Investigarea erorilor tehnice/functionale si generarea de solutii adecvate; - Realizarea de CMS-uri