Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal : - minim 2 ani experienta in lucrul cu pielea auto si alcantara - sa faca proiectul de interior al autoturismului in functie de cerintele clientilor - sa coasa, sa scoata tipar, sa imbrace elemente de interior ale masinii in piele si alcantara si anume volan, schimbator, plafon si ornamente stalpi in alcantara scaune si fete usi in piele/alcantara - sa fie corect, serios, punctual sa tina evidenta materialelor folosite - sa fie disponibil pentru program prelungit in cazul lucrarilor urgente pentru a castiga bonusurile salariale.

Cerinte

- sa faca proiectul de interior al autoturismului in functie de cerintele clientilor - sa transmita receptionerului tipul de piele necesar si cantitatea pentru a fi comandata - sa verifice corectitudinea materialelor comandate de receptioner. - sa coasa, sa scoata tipar, sa imbrace elemente de interior ale masinii in piele si alcantara si anume volan, schimbator, plafon si ornamente stalpi in alcantara scaune si fete usi in piele/alcantara - sa fie corect, serios, punctual sa tina evidenta materialelor folosite - sa fie disponibil pentru program prelungit in cazul lucrarilor urgente pentru a castiga bonusurile salariale