Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Programul 'Work in Uk' va ajuta sa investiti in viitorul dumneavoastra! Acest program este disponibil persoanelor din Romania, care doresc sa lucreze full-time si sa efectueze un curs de NVQ in Anglia pe o durata de 12 luni. Trainingul dureaza 12 luni, timp in care candidatul va avea statutul de Student cu efectuarea stagiului la locul de munca. Numai dupa 12 luni se va primi diploma , iar candidatul va avea posibilitatea sa aplice pentru Blue Card numai dupa cele 12 luni de munca pe aceasta pozitie. Pozitii disponibile sunt : - Ospatari /Ospatarite - Barmani /Barmanite - Receptionist Locatii de munca: Hoteluri 3-4 stele si Restaurante /Pub-uri / Cafenele in Londra si in imprejurimile Londrei Salariile incep de la 6.09 lire/ora. Se fac ore suplimentare in functie de necesitatile angajatorului, se platesc separat. Asistenta permanenta de la data inscrierii in program pana la data intoarcerii in Romania. LOCURILE SUNT LIMITATE! PENTRU INSCRIEREA IN PROGRAMUL “ WORK IN ENGLAND ” SAU INTREBARI VIZITATI SITE-UL NOSTRU: EAMIGRATIONCONSULTANCY.COM

Cerinte

CONDITII DE ELIGIBILITATE: Cunostintele de limba engleza trebuie sa fie la nivel minim de conversatie. LOCURILE SUNT LIMITATE! PENTRU INSCRIEREA IN PROGRAMUL “ WORK IN ENGLAND ” SAU INTREBARI VIZITATI SITE-UL NOSTRU: EAMIGRATIONCONSULTANCY.COM