Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATUL IDEAL: ANIMATOARE pentru copii. Costumati in printi si printese sau in orice personaj Disney iubit de copii, insufletim petrecerile de copii prin urmatoarele activitati: Pictura pe fata, modelaj baloane, jocuri interactive cu copiii, teatru de papusi,mima, dansuri cu coregrafie, ursitoare de botez,cascadorii, magie si trucuri. Cerinte: - Tineri si tinere frumosi, talentati, energici, pozitivi - Talent actoricesc - Expresivitate - Orice alt talent: trucuri, magie, voce, dans, pictura, etc - Aspect fizic foarte placut - Silueta pentru a putea interpreta cu succes roluri de printi, printese, super-eroi - Proactivitate - Implicare maxima in toate proiectele Caravanei Personajelor

Cerinte

RESPONSABILITATI / BENEFICII: Oferta (bonusuri, beneficii): Salariu crescendo: - Prima luna: 800 RON - A doua luna: 900 RON - A treia luna: 1.000 RON Bonusuri de performanta Carte de munca Training initial gratuit cu materiale didactice direct de la Disneyland, Paris Tranport cu masina firmei, cu soferul firmei de la sediu la locatia comenzii si de la comanda la sediu Team-building - uri Program: L - V = 6 ore pe zi S, D = atatea ore cat sunt comenzi 1 zi libera pe saptamana L - V Domeniu de munca frumos Costume, accesorii originale Disney Colectiv tanar, atmosfera super

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala