Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii: - Mediu de lucru profesionist , echipa tanara , atmosfera placuta; - Activitatea sa va desfasura in sedii office cu logistica adecvata; - Finantare continua pe toata durata colaborarii; - Pachet de bonusuri motivant (lunar, trimestrial si anual) atat pentru activitatea proprie cat si pentru activitatea echipei; - Sistem de comisionare performant atat pentru vanzari proprii cat si pentru vanzarile echipei; - Program de training extensiv, la nivel regional, national si international; - Posibilitati de promovare in cadrul Companiei, bazate strict pe rezultatele proprii.

Cerinte

- Absolventi studii superioare - Personalitate placuta cu foarte bune abilitati de comunicare; - Abilitati de negociere, motivare si coordonare; - Orientare spre rezultate; - Persoane ambitioase si dinamice; - Experienta in vanzari directe; - Experienta in Management constituie un avantaj; - Experienta in asigurari constituie un avantaj. Descrierea postului: - Recrutarea + coordonarea unei echipe de consultanti financiari; - Coordonarea echipei atat in activitatea de vanzare cat si de post-vanzare; - Participarea la programul de training regional si national; - Urmarirea contractelor de asigurare aflate in portofoliul echipei; - Intocmirea rapoartelor de activitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate