Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EXCON CONSULTANTA recrutează pentru unul dintre clienții săi, companie în domeniul comerțului, area sales coordinator, în următoarele condiții: Responsabilități: - Coordonarea activității echipei pentru realizarea targetelor; - Menținerea relației cu furnizorii; - Propunerea permanentă de noi soluții de dezvoltare; - Culegerea de informații despre potențiali clienți; - Dezvoltarea de planuri de acțiune pentru a crește vizibilitatea companiei; - Oferirea de consultanță în proiectele alocate. Beneficii: - Posibilitatea de a interacționa cu persoane din diferite medii de interes; - Sarcini motivante; - Stabilitatea locului de muncă în cadrul unei companii în continua expansiune; - Training-uri specializate de formare și perfecționare; - Posibilitatea dezvoltării unei cariere într-un mediu profesionist, în cadrul unei echipe bine pregătite.

Cerinte

- Studii superioare: Lungă durată – finalizate cu examen de licență SAU studii superioare în sistem Bologna și master absolvit / anul doi de master în derulare; - Experiență de mimin un an în diferite proiecte; - Cunoașterea, cel puțin la nivel mediu, a limbii engleze; - Abilități de comunicare; - Creativitate, dinamism, dorință de dezvoltare profesională; - Bune abilități de organizare și capacitate decizională în condiții de stres; - Seriozitate, inițiativă, capacitate de rezolvare a problemelor, spirit proactiv; - Dorința de învățare și perfecționare continuă; - Disponibilitate pentru deplasări în țară și străinătate, pentru diferite intervale de timp; - Bune cunoștințe de operare PC (Word, Excel); - Permis de conducere cateogoria B.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate