Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ARHITECT DESIGNER in Molid, com.Vama, Suceava. Recrutam Designer Arhitect pentru clientul nostru, producator de scari in KIT la nivel european. Responsabilitatile postului: - propunerea de noi solutii de proiectare pentru scari; - conceptia tehnica a design-ului scarilor; - rationalizarea ambalajului pentru vanzare; - colaborarea cu personalul tehnic de specialitate. Beneficii: - pachet salarial atractiv; - decontarea transportului; - posibilitatea dezvoltarii carierei in proiectare. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii superioare in domeniul design/arhitectura; - cunostinte avansate de Autodesk Inventor; - experienta de minim 1 an pe un post similar; - cunostinte medii de limba engleza si franceza; - permis de conducere, categoria B; - cunostinte avansate de operare PC; - proiecte finalizate cu succes; - persoana creativa, flexibila si cu initiativa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate