Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOBS AUTHENTIC RECRUTEAZA ARHITECTI/DESIGNERI DE INTERIOR CU NIVEL AVANSAT IN AUTOCAD,CU EXPERIENTA,PENTRU O COMPANIE CARE FUNCTIONEAZA PE PIATA DE CORPURI DE ILUMINAT SI DESIGN DIN CIPRU. CERINTE: -NIVEL RIDICAT DE EXPERIENTA IN DOMENIU SI AUTOCAD -NIVEL CONVERSATIONAL IN ENGLEZA -POSIBILITATEA DE RELOCARE IN CIPRU PENTRU UN CONTRACT DE 1 AN CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE. OFERTA: -SALARIU DE LA 900-1000 EURO/LUNA -CAZARE GRATUITA DAR SI UTILITATI IN PERIOADA CONTRACTULUI -BILET DE AVION ROMANIA-CIPRU SI RETUR -ASIGURARE MEDICALA -CONCEDIU DE ODIHNA 21 ZILE/AN PLATIT -ALTE BONUSURI SUPLIMENTARE PE PARCURSUL PERIOADEI CONTRACTUALE ASTEPTAM CV-URILE DVS IN LIMBA ENGLEZA,INSOTITE DE EXEMPLE DE CUNOSTINTE IN ACEST DOMENIU.