Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru diverse parcuri de distractii din Marea Britanie, artisti in diverse domenii Clowni Magicieni Acrobati Aerial Silk Fachiri Fire / Light / Poi Mimi Trapezisti, Dresori animale, Solisti, dansatori, Artisti in diverse acte artistice etc) Va rugam cei interesati de acest domeniu sa ne transmiteti Cv, fotografii cu actele artistice, filmulete cu numerele artistice prestate de dvs. Deasemeni sa precizati si onorariul cerut de dvs. (salariu trecut in anunt este aleatoriu) - salarizarea se va face in functie de onorariu cerut de dumneavoastra pe spectacol sau luna. Se ofera masa si cazare in cadrul parcului de distractii. Varsta nu are importanta, doar sa aveti un numar artistic deosebit..

Cerinte

Va rugam cei interesati de acest domeniu sa ne transmiteti Cv, fotografii cu actele artistice, filmulete cu numerele artistice prestate de dvs. Deasemeni sa precizati si onorariul cerut de dvs. (salariu trecut in anunt este aleatoriu) - salarizarea se va face in functie de onorariu cerut de dumneavoastra pe spectacol sau luna. Se ofera masa si cazare in cadrul parcului de distractii. Varsta nu are importanta, doar sa aveti un numar artistic deosebit.