Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ASCOL este asociatia militara nationala a personalului militar in rezerva din sistemul apararii, ordinii publice, sigurantei nationale si sectorul civil (TR-isti). Domeniul de activitate si statutul acestei organizatii nonprofit a fost analizat si aprobat de Consiliul de administratie al societatii. Descrierea postului ASCOL- JOBS se ocupă cu selectia si plasarea fortei de munca (cadre militare in rezerva si retragere, membrii ASCOL, S.C.M.D, disponibilizati, someri) în ţară şi în străinătate. Va rugam sa urmariti zilnic in calitate de membru ofertele noastre prezentate pe site-ul www.ascol.weebly.com sau http://www.ascol.bizoo.ro/vanzare pentru a fi beneficiarul unui potential loc de munca. Trimiteti CV-ul pe e-mail ascolclub@gmail.com si raspundeti la minichestionarul atasat.

Cerinte

Pot participa: - cadrele militare in rez.; - specialisti, tineri talentati dornici de munca. Candidatii inregistrati (au trimis CV-ul, au raspuns la Minichestionar ASCOL) au prioritate la angajare. Mini-chestionar ASCOL 1. Doriti sa deveniti membru ASCOL ? R; DA sau NU Editeaza |Sterge 2. Folositi zilnic internetul ? R; DA sau NU Editeaza |Sterge 3. Puteti desfasura la domiciliu specialitatea pe care o detineti ? R; DA sau NU Editeaza |Sterge 4. Considerati ca partidul U.N.P.R. reprezenta o sansa pentru progresul Romaniei? R: DA sau NU Editeaza |Sterge 5. Ati trimis Cv-ul pe adresa ascolclub@gmail.com (domeniul principal de activitate)? R; DA sau NU