Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ASISTENT CONTABIL pentru o companie colaboratoare din Suceava. -intocmirea si gestionarea facturilor si a bazelor de date cu clienti, plati, incasari, furnizori; -pastrarea unei evidente a pontajelor si transmiterea situatiei pontajelor lipsa departamentului comercial si de resurse umane; -organizarea si arhivarea documentelor contabile si a dosarelor lunare; -comunicarea si inter-relationarea permanenta cu celelalte departamente din cadrul companiei.

Cerinte

-experienta in domeniul contabil si al facturarilor; -cunoasterea si stapanirea unor notiuni de baza in contabilitate; -cunostinte de lucru pe pachetul MS Office, in special pe programul Excel; -cunoasterea unei limbi straine (engleza/ franceza) reprezinta un avantaj; -persoana responsabila, serioasa si cu initiativa. Beneficii: -salariul este de 1400 Ron/ luna brut; -programul de lucru este de L-V, intre orele 09:30 si 18:00; -mediu de lucru profesionist si motivant. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.