Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitii disponibile: Bucuresti si tara Responsabilitati: -Elibereaza si taxeaza retete compensate si gratuite; -Recomanda OTC-uri, suplimente, dermato-cosmetice si aparate tehnico medicale; -Gestioneaza stocul de produse existente in farmacie; -Merchandising-ul tuturor produselor din oficina; -Urmarirea termenelor de valabilitate a produselor si gestionarea acestora

Cerinte

Cerinte Asistent Farmacist: -Studii de specialitate (Scoala Postliceala - Profil Asistent farmacie) si Aviz de Libera Practica vizat pe anul in curs de OAMGMAMR -Abilitati de comunicare si de inter-relationare -Orientarea spre nevoile pacientilor -Cunostinte operare PC -Experienta anterioara in domeniu constituie avantaj Oferta (bonusuri, beneficii): -Pachet salarial motivant; -Oportunitati de dezvoltare profesionala si promovare; -Mediu de lucru optim si stabil, fara lucrul cu target;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale