Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Aliria Studios, agentie de publicitate, cauta ASISTENT MANAGER / REPREZENTANT RELATII CLIENTI. Responsabilitati: - mentine legatura cu furnizorii de servicii tipografice si de publicitate - se va implica in elaborarea si implementarea strategiilor de marketing online - identifica si dezvolta noi oportunitati de promovare a produselor si serviciilor gestionate - elaboreaza prezentari si rapoarte privind rezultatele proiectelor pe care in desfasurare - concepe si transmite rapoarte periodice de monitorizare a concurentei si de analiza a pietei si a segmentelor de profil - traducerea diverselor documente - mentinerea legaturii cu departamentele specifice din grup/ autoritati/ colaboratori - indeplineste alte sarcini conexe care ii sunt atribuite

Cerinte

Candidatul ideal: - cunostinte bune operare PC, MS Office - excelente cunostinte de limba engleza - foarte bune abilitati de comunicare orala si scrisa - persoana dinamica, rezistenta la stres - atentie distributiva, capacitate de adaptare si invatare rapida - atitudine proactiva, capacitate de planificare si organizare Reprezinta avantaj: - experienta pe un post similar - cunoasterea altor limbi de circulatie internationala (ex. italiana, franceza, spaniola)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate