Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ASISTENT MANAGER CUNOSCATOR DE LIMBA FRANCEZA pentru agentiile din Iasi si Suceava. - stabilirea si dezvoltarea unei relatie profesionale cu clientii companiei; - acordarea de asistenta comerciala clientilor si potentialilor clienti; - participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii; - intocmirea documentelor/materialelor comerciale; - intocmirea rapoartelor de activitate. Beneficii: - salarizare de 1300–1900 lei brut/luna, cu posibilitate de crestere in functie de rezultate; - instruire permanenta; - bonusuri in functie de performanta; - posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniu; - profesionalismul unei echipe cu experienta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA FRANCEZA; - studii superioare, absolvite cu diploma de licenta; - capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva; - experienta in relationarea directa cu clientii, constituie avantaj; - capacitate de organizare a timpului si a sarcinilor de munca; - capacitate rapida de decizie; - personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta; - cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet).

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate