Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Aliria Studios, agentie de publicitate, cauta ASISTENT MANAGER PR. Responsabilitati: - asistarea Managerului General in desfasurarea zilnica a activitatilor - preluarea, inregistrarea, arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor - redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice - traducerea diverselor documente - intocmirea de rapoarte specifice, analize, prezentari - gestionarea relatiilor cu furnizorii si clientii - actualizarea si intretinerea bazei de date de clienti - asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei - monitorizarea realizarii proiectelor - organizeaza si coordoneaza activitatea de birou - indeplineste alte sarcini conexe care ii sunt atribuite.

Cerinte

Candidatul ideal: - studii superioare finalizate - cunostinte bune operare PC, MS Office - excelente cunostinte de limba engleza - foarte bune abilitati de comunicare orala si scrisa - persoana dinamica, rezistenta la stres - atentie distributiva, capacitate de adaptare si invatare rapida - capacitate de a respecta termene limita - atitudine proactiva, capacitate de planificare si organizare Reprezinta avantaj: - experienta pe un post similar - cunoasterea altor limbi de circulatie internationala (ex. italiana, franceza, spaniola). Oferim: - un pachet salarial atractiv - formare profesionala - oportunitati de promovare - conditii de munca la standarde europene - sansa de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si profesionista. Daca ti-am captat interesul, asteptam cv-ul tau la adresa de e-mail a companiei, mentionand si pozitia pentru care ai aplicat.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate