Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ASISTENT RECRUITER pentru Agentia noastra din Bacau: -preluarea apelurilor telefonice; -oferirea de informatii persoanelor interesate de activitatea companiei in domeniul resurselor umane; -consilierea candidatilor in redactarea unui cv potrivit pregatirii si experientei acestora; -primirea, selectarea si gestionarea cv-urilor; -programarea interviurilor; -se doreste ca aceasta persoana sa progreseze si sa ocupe postul de recruiter in cadrul agentiei noastre din Bacau.

Cerinte

-persoana energica, comunicativa cu capacitate de relationare; -atitudine proactiva; -respectarea instructiunilor primite; -capacitate de organizare si planificare a sarcinilor si prioritatilor; -disponibilitate de invatare si dezvoltare in domeniul resurselor umane; -aspect fizic placut. Beneficii: -salariul oferit este motivant si poate fi renegociat in functie de rezultatele obtinute; -oportunitati de dezvoltare si promovare profesionala; -mediu de lucru profesionist si placut. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala