Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ASISTENT RELAŢII INTERNAŢIONALE – COMPANIE MULTINAŢIONALĂ CE ACTIVEAZĂ ÎN DOMENIUL IT&C Responsabilitati / Realizari - Dezvoltarea şi menţinerea relaţiilor de afaceri în zona geografică atribuită; - Participarea la şedinţe şi conferinţe la nivel internaţional în funcţie de proiectele pe care este alocat; - Analiza periodică a pieţei: mediul de afaceri, evoluţia partenerilor, concurența; - Realizarea de rapoarte periodice pentru managementul companiei.

Cerinte

Avem doar câteva cerințe pentru tine: - studii superioare (lungă durată – finalizate cu examen de licență SAU studii în sistem Bologna și master absolvit/ anul doi în derulare); - cunoașterea unei limbi de circulație internațională la nivel cel puțin mediu; - cunoștiințe MS Office; - sociabilitate; - disponibilitate de a învăța lucruri noi și inițiativă; - disponibilitate pentru deplasări în țară și străinătate, pentru diferite intervale de timp. Beneficii: - Mediu de lucru competitiv şi dinamic, într-o echipă tânără; - Trening-uri de specialitate la nivel naţional şi internaţional; - Desfăşurarea activităţii în diferite ţări şi medii culturale; - Pachet salarial atractiv.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate