Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza Asistenta comerciala pentru vanzari prin telefon cu bune abilitati de negociere, organizare si orientata catre client. Sarcini Asistentei vor fi: -consilierea si vanzarea telefonica a produselor companiei; -dezvoltarea si administrarea portofoliul de clienti; -negocierea contractelor si raspunderea pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii companiei; -stabilirea si dezvoltarea de relatii profesionale cu clientii companiei; -acordarea de asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti; -intocmirea documentelor/materialelor comerciale; -intocmirea rapoartelor de activitate; -participarea la negocieri, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora. Beneficii: - salarizare de 1400 euro brut/luna; - transport Romania- Franta si Franta-Romania asigurat; - cazare asigurata; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba engleza (scris/vorbit) la nivel avansat; -cunostinte operare PC (Windows, MS Office); -capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, capacitate rapida de decizie; -personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta.

Arata anuntul si prietenilor tai