Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ASISTENTE COMENZI SI UP SELLING CUNOSCATOARE DE LIMBA FRANCEZA SI LIMBA ITALIANA, in Bucuresti, salariu: negociabil. - activitate inbound voice; - asistenta pentru un site de cumparaturi (articole vestimentare si articole pentru casa); - inregistrare comenzi prin telefon; - mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu toti clientii existenti si potentiali; - consultanta oferita clientilor in vederea achizitionarii unor produse ale companiei; - realizarea indicatorilor, urmarirea si atingerea targetului de vanzari; - intocmirea de rapoarte referitoare la activitatea de vanzari. Beneficii: - contract pe o perioada nedeterminata; - transport asigurat pentru turele dupa ora 23.00; - training pe post de 2 saptamani; - bonuri de masa, cartela reincarcabila; - asigurare medicala la o clinica privata; - profesionalismul unei echipe cu experienta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA SI LIMBA ITALIANA LA NIVEL AVANSAT; - studii medii finalizate; - experienta in vanzari sau call center reprezinta un avantaj; - bune abilitati de comunicare; - proactivitate, seriozitate si punctualitate; - disponibilitate de lucru in ture; - spirit de echipa; - rezistenta la stres; - cunostinte de operare pe calculator.