Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ASISTENTE COMENZI SI UP SELLING CUNOSCATOARE DE LIMBA FRANCEZA SI LIMBA ITALIANA in Bucuresti: -activitate inbound voice; -asistenta pentru un site de cumparaturi (articole vestimentare si articole pentru casa); -inregistrare comenzi prin telefon; -mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu toti clientii existenti si potentiali; -consultanta oferita clientilor in vederea achizitionarii unor produse ale companiei; -realizarea indicatorilor, urmarirea si atingerea targetului de vanzari; -intocmirea de rapoarte referitoare la activitatea de vanzari.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA SI LIMBA ITALIANA LA NIVEL AVANSAT; -studii medii finalizate; -experienta in vanzari sau call center reprezinta un avantaj; -bune abilitati de comunicare; -proactivitate, seriozitate si punctualitate; -disponibilitate de lucru in ture; -spirit de echipa; -rezistenta la stres; -cunostinte de operare pe calculator. Beneficii: -contract pe o perioada nedeterminata; -transport asigurat pentru turele dupa ora 23.00; -training pe post de 2 saptamani;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala