Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza ASISTENTE MEDICALE GENERALISTE in Marea Britanie. Recrutam Asistente generaliste pentru azile de batrani din Marea Britanie care vor avea urmatoarele responsabilitati: - efectuarea de ingrijiri paliative, ingrijirea persoanelor cu dizabilitati fizice sau mentale, ingrijiri post-operatorii, etc.; - programarea pacientilor pentru investigatii; - administrarea tratamentelor; - monitorizarea starii de sanatate a pacientilor; - completarea fiselor pentru fiecare pacient; - asigurarea conditiilor de igiena; - asigurarea confidentialitatii pentru pacienti. Se ofera: - salarizare bruta de 1800 lire/luna; - se asigura cazare contra cost 250 lire/luna. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Asteptam aplicatiile candidatilor care indeplinesc urmatoarele conditii: - cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat; - specializare NMC (Nursing and Midwifery Council) – PIN (autorizatie de libera practica in Marea Britanie); - experienta de minim 2 ani pe un post similar; - experienta in Geriatrie si gerontologie constituie un avantaj; - atitudine pozitiva, disponibilitate si relationare cu pacientii si personalul; - amabilitate si responsabilitate; - resurse financiare necesare cheltuielilor pana la primul salariu.