Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Septerra Recruitment recruteaza URGENT pentru firma partenera din Marea Britanie asistente medicale pentru camine de batrani CU PLECARE IMEDIATA IN CONDITII LEGALE. Beneficii: -câştigarea unei diplome recunoscute internaţional -obtinerea Yellow Cardului -salariul este de minim 1100 lire pe lună in functie de experienta) -perioada de angajare şi şcolarizare este de un an -după un an de la obtinerea Yellow Cardului în Marea Britanie puteţi aplica pentru Blue Card şi veţi avea acces neîngrădit pe piaţa muncii în condiţii egale cu un cetăţean britanic -perfecţionarea limbii engleze Costurile programului sunt: -300 RON intocmire dosar - catre agentia din Romania -1000 RON la primirea ofertei ferme de la caminul de batrani-catre agentia din Romania -100 lire sterline pentru procesarea actelor necesare obtinerii Yellow Card-ului –achitati catre compania din Marea Britanie

Cerinte

Cerinte: - absolvent cursuri de specialitate in domeniul medical - experienţa în domeniu de minim un an - cunoaşterea limbii engleze la nivel mediu - persoană prezentabilă, sănătoasă, fără cazier, fire calmă şi echilibrată -certificat de conformitate - pentru persoanele care au absolvit inainte de 2007

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala