Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

APLICANTII TREBUIE SA FIE PERSOANE TINERE, DINAMICE , CU VARSTA CUPRINSA IN 20 – 35 DE ANI , DORNICE SA MUNCEASCA LEGAL IN MAREA BRITANIE. SE ACCEPTA FEMEI CU VARSTA INTRE 20 – 50 ANI CE VOR LUCRA IN AZILURI DE BATRANI, SPITALE SI CLINICI ACESTA ESTE UN PROGRAM DE MUNCA SI STUDIU, PENTRU CA APLICANTII SA AIBA ACCES LA PIATA DE MUNCA DIN MAREA BRITANIE TREBUIE SA PARCURGA ACEST PROGRAM DE STUDIU CURSURILE DE INDUCTIE SI LIMBA ENGLEZA,CAZARE, MASA IN HOTEL, ASIGURATE CONTRA COST CURSURILE SI CAZAREA SE VOR PLATI INCEPAND CU PRIMUL SALAR: 20 SAU 30 LIRE SAPTAMANAL, TIMP DE 50 SAPTAMANI, IN FUNCTIE DE NIVELUL DE LIMBA ENGLEZA AL CANDIDATULUI; OBLIGATORIU APLICANTELE SA CUNOASCA LIMBA ENGLEZĂ MEDIU/AVANSAT EXPERIENTA NECESARA IN DOMENIU CURSURILE DE INDUCTIE SI DE LIMBA ENGLEZA SE VOR PARCURGE TIMP DE O SAPTAMANA SAU DOUA SAPTAMANI, IN FUNCTIE DE NIVELUL DE LIMBA ENGLEZA SI DE INSTRUIREA CANDIDATILOR IN MOMENTUL AJUNGERII LOR IN UK. IN FUNCTIE DE ACEASTA, DIFERA SI SUMA SAPTAMANALA RESTITUITA: 20LIRE/O SAPTAMANA DE CURSURI; 30 LIRE/DOUA SAPTAMANI DE CURSURI. ACESTE SUME IMPLICA SI ALTE SERVICII FURNIZATE CANDIDATILOR: OBTINEREA NUMARULUI DE ASIGURARE NATIONALA INREGISTRAREA CA SELF-EMPLOYED ASIGURARE MEDICALA CAZIER JUDICIAR VALABIL IN UK, SERVICIILE FURNIZATE CANDIDATILOR MAI INCLUDE: OBTINEREA NUMARULUI DE ASIGURARE NATIONALA INREGISTRAREA CA SELF-EMPLOYED ASIGURARE MEDICALA CAZIER JUDICIAR VALABIL IN UK, ETC

Cerinte

20-21 ZILE LUCRATOARE , CONFORM LEGII MARII BRITANII SAU PROPORTIONAL CU TIMPUL EFECTIV LUCRAT SE VOR LUCRA 9 - 10 H/ ORE /ZI SI 6 ZILE PE SAPTAMANA, O ZI VA FI LIBERA PROGRAM DE LUCRU: MIN 35 ORE/SAPTAMANA SA RESPECTE LEGILE MARII BRITANII, SA RESPECTE CERINTELE ANGAJATORULUI, SA AIBA COMPORTAMENT CIVILIZAT, SA ANUNTE SC RENTA CRED-H.R AGENCY IN SCRIS DESPRE EVENTUALELE NEREGULARITATI IVITE IN RELATIA CU ANGAJATORUL