Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI PENTRU GERMANIA Se ofera: - 1900 Euro plus sporurile legale (in perioada de obtinere a recunoasterii profesionale) - 2100 Euro plus sporurile legale (dupa obtinerea recunoasterii profesionale) - Concediul de odihna conform legislatiei germane - Program de lucru saptamanal 40 ore - Contract de munca pe o perioada cuprinsa intre 2 si 5 ani Conditiile salariale, concediul de odihna, programul de lucru, contractul de munca sunt in conformitate cu legislatia Germaniei. Cazarea: - Indrumare si consiliere in vederea inchirierii unei locuinte (2-4 asistenti medicali in apartament), la preturi cuprinse intre 300 si 550 Euro lunar.

Cerinte

Asistenti medicali generalisti care au studii postliceale sau universitare. Limba germana la nivelul B1 prevazut in Certificatul European de competenta lingvistica. Varsta maxima 50 ani Va rugam sa aplicati doar daca sunteti asistent medical generalist cu studii postliceale sau universitare.