Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - -

Descrierea jobului - U.K.

KREVIN recruteaza ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI in Marea Britanie. Recrutam Asistente generaliste pentru azile de batrani din Marea Britanie care vor avea urmatoarele responsabilitati: - efectuarea de ingrijiri paliative, ingrijirea persoanelor cu dizabilitati fizice sau mentale, ingrijiri post-operatorii, etc.; - programarea pacientilor pentru investigatii; - administrarea tratamentelor; - monitorizarea starii de sanatate a pacientilor; - completarea fiselor pentru fiecare pacient; - asigurarea conditiilor de igiena; - asigurarea confidentialitatii pentru pacienti. Se ofera: - salarizare bruta de 1800 lire/luna; - se asigura cazare contra cost 250 lire/luna. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Asteptam aplicatiile candidatilor care indeplinesc urmatoarele conditii: - cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat; - specializare NMC (Nursing and Midwifery Council) – PIN (autorizatie de libera practica in Marea Britanie); - experienta de minim 2 ani pe un post similar; - experienta in Geriatrie si gerontologie constituie un avantaj; - atitudine pozitiva, disponibilitate si relationare cu pacientii si personalul; - amabilitate si responsabilitate; - resurse financiare necesare cheltuielilor pana la primul salariu.

Arata anuntul si prietenilor tai