Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societatea Assistance and Care for Senior srl, recrutează asistenţi medicali pentru case de odihnă si spitale din Belgia. Sarcinile constau în îngrijirea globală a persoanelor vârstnice (îngrijiri de igienă, toaletă, îmbrăcare, hrănire, distribuirea medicamentelor) cât şi în legătura cu familiile şi medicii. Cunoaşterea limbii franceze constituie un element indispensabil în recrutarea candidaţilor. Aşteptăm C.V.-ul în format Europass în limba franceză cu poză ataşată la punctul de lucru al societăţii Assistance and Care for Senior. Relatii: JOITA VASILE TEL: 0722503587 ;E-MAIL: joita_vasile@yahoo.com

Cerinte

Studii: -Scoala postliceala sanitara cursuri de trei ani sau facultate de asistenti medicali generalisti Limba straina: Franceză: Mediu-avansat (B1) -seriozitate Alte informaţii -sporuri salariale -Transport gratuit -Cazare gratuita 1 luna -Traducerea gratuita a documentelor -COMISION ZERO

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale