Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Regiunea francofona ( Vallona)

Descrierea jobului - Belgia

Societatea Assistance and Care for Senior srl, recrutează asistenţi medicali pentru case de odihnă si spitale din Belgia. Sarcinile constau în îngrijirea globală a persoanelor vârstnice (îngrijiri de igienă, toaletă, îmbrăcare, hrănire, distribuirea medicamentelor) cât şi în legătura cu familiile şi medicii. Cunoaşterea limbii franceze constituie un element indispensabil în recrutarea candidaţilor. Aşteptăm C.V.-ul în format Europass în limba franceză cu poză ataşată la punctul de lucru al societăţii Assistance and Care for Senior. Relatii: JOITA VASILE TEL: 0722503587 ;E-MAIL: joita_vasile@yahoo.com

Cerinte

Studii: -Scoala postliceala sanitara cursuri de trei ani sau facultate de asistenti medicali generalisti Limba straina: Franceză: Mediu-avansat (B1) -seriozitate Alte informaţii -sporuri salariale -Transport gratuit -Cazare gratuita 1 luna -Traducerea gratuita a documentelor -COMISION ZERO

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Arata anuntul si prietenilor tai