Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - -

Descrierea jobului - Qatar

KREVIN recruteaza ASISTENTI TEHNICIENI TELECOMUNICATII in Qatar. Recrutam Asistenti tehnicieni telecomunicatii pentru realizarea lucrarilor de instalatii, reparatii si intretinere in Qatar. Responsabilitatile includ: - realizarea de configuratii de retea ADSL, DSL, IPTV pentru switch-uri si routere Linksys, Aztech, Siemens Gigaset, Speed Stream; - cablarea cu fibra optica OTDR si LSPM; - instalarea si testarea UTP-CAT6 si a cablurilor cu fibra optica; - citirea si interpretarea schemelor OSP & ISP. Beneficii: - salarizare bruta de 1500 dolari/luna; - cazare si transport asigurate; - asigurare medicala; - se ofera un bilet de avion/an. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- studii tehnice (domeniul electric/telecomunicatii); - cunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat; - experienta de 2-3 ani pe posturi similare (lucrari de cablare); - persoana responsabila si meticuloasa.

Arata anuntul si prietenilor tai