Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie internationala importatoare si distribuitoare de garnituri si materiale de etansare pentru uz industrial. Responsabilitati: - crearea si dezvoltatea portofoliului de clienti si a relatiilor comerciale cu acestia in S-E Romaniei - realizarea de oferte comerciale adaptate cerintelor/nevoilor clientilor - prezentarea solutiilor tehnice si testarea acestora impreuna cu clientul - planificarea activitatii, raportari saptamanale si lunare catre management Se ofera pachet salarial motivant: - salariu fix + comision - tichete de masa - masina de serviciu - telefon - calculator

Cerinte

- cunostinte temeinice in domeniul materialelor de etansare industriala - minim 3 ani experienta in vanzari (2 ani pe profil similar) - capacitate de a propune solutii tehnice, de a evalua bugetul unui proiect si de a negocia termenii contractului - persoana asertiva, organizata si orientata catre client - disponibilitate pentru deplasari frecvente in zona alocata - permis de conducere categoria B