Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ŞANSĂ PENTRU TINERI ! Au - pair FRANTA Ai intre 18- 30 ani şi eşti necăsătorit ? Cunoşti Franceza si vrei să o perfecţionezi ? Doreşti să caştigi 1200-3000 lei / lună muncind 5 ore / zi, 5 zile pe săptămână in cadrul unor familii din Marea Britanie /Franta sau Olanda? Se ofera: - cazare si masa asigurata gratuita de catre familie (dormitor propriu); - asigurare medicala; - program de lucru de 5 ore/zi, 5 zile/saptamana pentru care se ofera un salariu de 400 -800 LIRE STERLINE pe luna in Marea Britanie si aprox. 350 EURO pe luna in Franta, Germania si Olanda . - Familia va ajuta sa gasiti si un alt loc de munca pe langa programul normal, obtinand astfel un venit suplimentar. - Costuri: - taxa de mediere se plateste NUMAI in momentul obtinerii contractului cu familie, inscrierea in baza de date fiind gratuita;- biletul de transport pana in tara respectiva;

Cerinte

Pentru a va face o oferta concreta de munca aveti nevoie de urmatoarele acte: - CV complet engleza /franceza sau romana ( de preferabil engleza) - O poza tip pasaport, o poza corp intreg - Poze in care sunteti insotit /-a de copii - 2 Referinte in lb engleza/franceza - Dear family letter engleza/ franceza - Copie dupa buletin - Dupa pasaport (daca aveti) - Dupa actele de studii - Perioada de disponibilitate Confirmam primirea actelor, in cazul in care nu primiti mail de confirmare va rugam sa ne contactati telefonic.