Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam candidati de sex feminin cu varsta intre 18 si 27 ani pentru a munci ca Au pair in Marea Britanie. Daca va plac copiii si doriti ca in timp ce aveti grija de un copil sa aveti posibilitatea sa vizitati Marea Britanie si sa va perfectionati nivelul limbii engleze, atunci ati gasit ceea ce cautati. Familia pentru care veti lucra ca si Au pair, ofera pe langa cazarea si 3 mese pe zi, bani de buzunar, aproximativ 80 - 100 Lire sterline pe saptamana. Veti avea propria d-voastra camera si veti imparti aceeasi casa cu familia pentru care veti deveni Au pair. Oferim contracte pentru Au pair pe cel putin 9 - 10 luni, dar acestea pot fi semnate si pe perioade mai mari cum ar fi 12 sau 18 luni. Mentionam ca dupa 12 luni de munca in pozitia Au pair, aveti posibilitatea de a obtine BLUE CARDUL (permis de munca care va ofera libertate totala pe piata muncii din Marea Britanie).

Cerinte

Pentru aceste pozitii acceptam doar persoane de sex feminin cu varsta cuprinsa intre 18 si 27 ani, care sunt necasatorite, nu au copii si care vorbesc limba engleza la nivel conversational. ACEASTA ESTE CEA MAI SIMPLA SI PUTIN COSTISITOARE METODA DE OBTINERE A BLUE CARDULUI

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala