Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ŞANSĂ PENTRU TINERI ! Au - pair MAREA BRITANIE, FRANŢA , GERMANIA ,OLANDA Ai intre 18- 28 ani şi eşti necăsătorit ? Cunoşti Engleza , Germana sau Franceza şi vrei să le perfecţionezi ? Doreşti să caştigi 2000 lei -4000 lei / lună muncind 5 ore / zi, 5 zile pe săptămână in familii din UK, Franţa sau Germania? Se ofera: -CAZARE ŞI MASĂ ASIGURATĂ GRATUIT de catre familie; - asigurare medicala; - program de lucru de 5 ore/zi, 5 zile/saptamana pentru care se ofera un salariu de 400 -800 LIRE STERLINE pe luna in Marea Britanie si aprox. 350- 500 EURO pe luna in Franta si Germania. - Familia va ajuta sa gasiti si un alt loc de munca pe langa programul normal, obtinand astfel un venit suplimentar. - Dupa un an complet locuit la o familie in Marea Britanie puteti ramane legal la munca in orice domeniu. - Costuri: - taxa de mediere de 1050 lei care se plateste NUMAI in momentul obtinerii contractului cu familie, inscrierea in baza de date fiind gratuita;- biletul de transport pana in tara respectiva; ÎNSCRIERI GRATUITE !

Cerinte

Pentru a va face o oferta concreta de munca aveti nevoie de urmatoarele acte: - CV complet engleza sau romana ( de preferabil engleza) - O poza tip pasaport, o poza corp intreg - Poze in care sunteti insotit /-a de copii - 2 Referinte in lb engleza - Dear family letter - Copie dupa buletin - Dupa pasaport (daca aveti) - Dupa actele de studii - Perioada de disponibilitate Confirmam primirea actelor, in cazul in care nu primiti mail de confirmare va rugam sa ne contactati telefonic.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala