Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- stabileste si urmareste realizarea obiectivelor de vanzari in termeni de volum, conform planului de vanzari - cunoaste produsele de investitie ale partenerilor - raspunde de transmiterea corecta, completa si la timp a informatiilor si documentelor catre clienti - completeaza raportarile periodice in forma si continutul cerute de superiorul ierarhic - gestionarea portofoliului de clienti si mentinerea comunicarii cu clientii activi - identificarea si calificarea potentialilor clienti - atingerea obiectivelor de vanzari - acces la o platforma de brokeraj performanta

Cerinte

- de preferinta barbat cu varsta cuprinsa intre 18 si 26 de ani - tinuta office - foarte bune abilitati de comunicare - persoana analitica, orientata spre rezultate - disciplinata, ordonata, cu motivare interioara si dorinta de a face bani - seriozitate, spirit proactiv - atitudine independenta si pozitiva, orientare puternica catre rezultate - cunoasterea pachetului MS Office