Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Din multitudinea de oferte exagerate si neconforme cu realitatea, alege o oferta reala si corecta. Procent intre 60-70 % din studio ID pure.studio * Studioul isi desfasoara activitatea intr-o vila spatioasa, amplasata la intersectia Calea Mosilor – str Mihai Eminescu, intr-o zona linistita, la 5 min de Bucur Obor; RATB, Metrou. * Echipament performant, optim pentru desfasurarea activitatii. * O gama diversificata de site-uri neaccesibile din Romania. * Program flexibil. * Consiliere/training. * Sedinte foto/video. * Plata bilunara, pe 16 si respective 01 ale lunii, in USD. * Procent variabil intre 60 – 70%. * Legalitate, contract de munca.

Cerinte

Pentru a putea colabora cu noi trebuie sa intrunesti cat mai multe din conditiile studioului : * Varsta minima de angajare este de 18 ani * Seriozitatea. principala noastra cerinta * Dorinta de reusita * Cunostinte medii de limba engleza/franceza * Cunostinte elementare de folosire a calculatorului * Ambitie si o permanenta dorinta de imbunatare * Personalitate placuta, abilitati de comunicare * In prezent firma recruteaza strict persoane de sex feminin