Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Casablanca Services, firma acreditata de MMSSF recruteaza candidati pentru postul de Administrator Pub Timisoara. Responsabilitati: - organizarea si gestionarea evenimentelor din PUB - crearea unui plan de evenimente saptamanal, lunar, trimestrial - negocierea contractelor cu artistii - coordonarea si optimizarea personalului din subordine - crearea si realizarea de strategii de promovare PUB - responsabil cu cresterea si fidelizarea numarului de clienti - realizarea targhetului financiar - organizeaza si ia permanent masuri pentru asigurarea completa a bunului mers al activitatii - organizeaza activitatea de prospectare a pietii - elaboreaza si gestioneaza eficient bugetul de venituri si cheltuieli - asigura o buna imagine a firmei pe piata

Cerinte

Cunostinte si deprinderi: - de legislatie - de limba engleza:scris, vorbit, citit - de PR - de marketing - nivel de inteligenta mediu – superior (capacitate de analiza si sinteza, judecata rapida) - cunoastere in profunzime a pietei locale - permis de conducere categoria B - carismatic - sa nu aiba probleme cu alcoolul Aptitudini: - bun negociator - persoana analitica - abilitati de planificare si organizare - abilitati de conducere - dezvolta mijloace de motivare a personalului din subordine Beneficii: - salariu foarte atractiv - comision din cifra de afaceri (individual si pe trepte) - laptop - telefon - dupa 6 luni, masina Tipul contractului: - initial, contract pe perioada determinata (6 luni) - dupa evaluare, se incheie un contract pe perioada nedeterminata