Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere : Pensiunea Turistica NASTASIA este situata in Vestul Romaniei, la granita dintre Muntii Padurea Craiului si Muntii Vladeasa, in zona transilvaneana Remeti. Datorita confortului si designului interior modern, aceasta va ofera o perioada de relaxare in stilul calm si ospitalier, tipic ardelenesc. Ea beneficiaza de 16 camere (duble) cu baie proprie si acces internet, sala de conferinte, sala de mese, sala de jocuri si sauna. Pentru ca posibilitatile dumneavostra de relaxare sa fie complete, va oferim un loc special amenajat pentru gratar, unde, dupa o zi plina de drumetii, va puteti destinde alaturi de prieteni sau familie. Descriere job: ADMINISTRATOR PENSIUNE Locatia: REMETI-BIHOR Presupune: -coordonarea activitatii pensiunii; -optimizarea permanenta a serviciilor hoteliere astfel incat sa fie respectate standardele calitative asumate;- -monitorizarea cheltuielilor si a bugetului alocat; -supravegherea activitatii de aprovizionare cu produse alimentare si nealimentare; -managementul resurselor umane existente; -coordonarea organizarii evenimentelor diverse; -urmarirea solutionarii eficiente a solicitarii clientilor.

Cerinte

Cerinte: -experienta de minim 7 ani in turism; -cunostinte medii de limba engleza si/sau franceza; -abilitati foarte bune de comunicare si negociere; -abilitati organizatorice, initiative, seriozitate; -responsabilitate, eficienta, disponibilitatea de a coordona echipa de operare a pensiunii; -constituie un avantaj, detinerea unei calificari in domeniul hotelier sau in domeniul economic.. Oferim: Asiguram: - gratuitatea cazarii; -contract de munca pe perioada nedeterminata; -salarizare atractiva.